Hakkımızda

Aloğlu Otomotiv 2010 yılından itibaren Küçükçekmece / Sefaköy bölgesinde Lastik tedariklerinizi ünlü alman teknolojisi Continental ve parallel marka, modelleri ile hizmetinize sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı Kaliteli ve güler yüzlü hizmet amacıyla kurulmuştur.

Çözüm odaklı çalışan Aloğlu Otomotiv  soru ve sorunlarınıza özel hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini kurumsal bir prensip olduğunun bilincinde olan ekibi ile geçmişten günümüze taşıdığı tecrübesini aktarmaktadır. Geniş ürün gamı ve portföyü ile sektöre öncülük eden bir yapıya sahiptir. Titizlik ve dikkati verdiği her hizmete yansıtmaktadır.

Otomobilinizle trafiğe çıktığınız andan itibaren sizi koruyacak en önemli unsur lastiktir. Çeşitli önemler alıp, üstün bir dikkat gösterseniz de lastikleriniz kullanım standartlarına uygun olup doğru seçim yapılmadıysa bir anlamı kalmayacaktır, bu bir güven meselesidir.

Aldığınız hizmet sonrasında, verdiğimiz söz ve güven sizinle aramızda kurduğumuz en güçlü bağ olacaktır. Bu nedenledir ki; kat ettiğiniz her km.’de güvenle seyiretmeniz bizim için önem arz etmektedir.